הירשמו וקבלו עדכונים ישירות לתיבת המייל שלכם!

היום יומולדת

על ידי

יש לי יומולדת. אני בת 48, לא מורידה רגע, לא מצניעה את הגיל. כל מה שיש לי הרווחתי ביושר. לא מתסכלת אחורה בחרטה. מרגישה שלמה עם עצמי.

נתתי לעצמי מתנת יומולדת נהדרת, נסיעה של 8 ימים לבוסטון ולניו יורק – לבד, ביקור משפחתי וגם חופש נהדר. זה זמן להרבה מחשבות וחשבון נפש.

עוגה

איך עברה עלי השנה?

היו לי המון פריצות דרך השנה. מקצועית ואישית. התחלתי לכתוב בלוג – מעולם לא חלמתי שכך יהיה. פתאום זה התפרץ ממני. גיליתי את הקול הזה שבי ומהרגע שגיליתי אותו, הוא רק עושה לי טוב.

היו לי השנה גם רגעים לא קלים ותחושת שברון לב (בקטנה) אבל מכל אלה הבנתי שאני אדם מאושר. חברים אומרים לי שהם לא מכירים עוד אדם שמח כמוני ואני לוקחת את זה בשמחה. טוב לי שאני כזו.

הלכתי ללמוד אימון לתודעת אושר – רוצה למתוח את התודעה הזו אצלי, אצל הלקוחות שלי ובוודאי אצל הבנות שלי. אני מתאמנת בזה בכל יום, לומדת לראות בכל דבר את חצי הכוס המלאה ובמקומות שזה קשה יותר – עושה מעשה על מנת לשנות את המציאות. זה עובד. אני יותר שמחה, כל העשייה שלי השתנתה, ומתוך תודעת האושר והשפע שיש בי – אני מרגישה שהשפע מגיע אלי (ואני בכלל לא מתכוונת לכסף) – חברים נפלאים שמקיפים אותי, המשפחה שלי שהיא הדבר החשוב בחיי, העבודה שלי והמון עשיה שמגיעה בעקבותיה.

המתבגרת בת ה-16 אמרה לי לפני כמה זמן שאני מודל לחיקוי עבורה, כי אני רודפת אחרי החלומות שלי ומנסה להגשים אותם. יופי של מודל לחיקוי. שמחה שהעברתי לה את המסר הזה. כי זה הכי חשוב. מרגישה שעשיתי את שלי.

ועוד מסר שאני מקבלת מידי פעם – מהחברות של אותה מתבגרת שאומרות לה שהן נהנות לקרוא את הדברים שלי ושאני כותבת טוב ומצחיק. לקבל חיזוקים מהדור הצעיר זה לא עניין של מה בכך בשבילי.

ואיך כל זה קשור לכלכלת המשפחה? בהמון מקומות, קודם כל בעשיה שלי לטובת הגדלת ההכנסה שלי, לא יושבת כל היום ומתלוננת אלא עובדת על מנת לשנות את מציאות חיי ובעיקר במסר שאני רוצה להעביר הלאה, שלא הכל תלוי בכסף ושהאושר מגיע ממקומות אחרים (אתם יכולים לקרוא על זה גם כאן).

ובכלל אני מבינה שאם אתה מקשיב לעצמך ואוהב את מה שאתה עושה – השמיים הם הגבול. אמנם זה דורש המון השקעה ומשמעת עצמית אבל אני קמה בבקרים עם ניצוץ וברק בעיניים, מחכה ליום הזה כדי להסתער עליו ומבינה שאין גבול להתפתחות העסק שלי. כשיש מטרות ברורות אפשר לכוון טוב יותר אליהן וגם להשיג אותן.

בשלושת השנים האחרונות ניסיתי לעבוד כשכירה בשני מקומות. לקח לי זמן להקשיב לתחושות הבטן שלי שאמרו בקול גדול “זה לא מתאים, תעזבי את זה, לכי עם הלב שלך”. אבל כשהקשבתי ועשיתי מעשה הבנתי שעשיתי את הדבר הנכון ושאני נמצאת במקום הנכון והטוב בשבילי.

ומה אני מאחלת לעצמי לשנתי ה-49? בריאות, שהאושר יימשך (עם תוספות קטנות) ושהסובבים אותי ילמדו את זה גם לעצמם. רוצה להמשיך להתפתח ולהיות בעשיה חיובית כל הזמן.

IMG_7235

אז לסיום גם תמונה של הבנות שלי, שהן הסיבה המרכזית לקימה מאושרת בכל בוקר (הצילום באדיבותה של הילה לוצקי המקסימה), וגם שיר שאני אוהבת במיוחד.

השאירו תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. * שדות חובה מסומנים

תגובה *