הירשמו וקבלו עדכונים ישירות לתיבת המייל שלכם!
אני שמחה שהגעתם לכאן. אני יועצת ומאמנת לכלכלת המשפחה, מלווה משפחות ויחידים לניהול נכון ולצמיחה כלכלית, מומחית לניהול הכסף במשפחה.

זו הקריירה השניה שלי. היא נולדה מתוך האמונה שלי שהחשש של כולנו מטיפול נכון בכסף שאנחנו מרוויחים נובע מעצם העובדה ש(כמעט) לא לומדים להתנהל עם הכסף בשום מקום. חוסר הידע שלנו מביא לדחיית הטיפול בכסף או חוסר רצון להתעסק בתחום הזה.
המטרה שלי – לפשט מידע בתחום הכסף, כך שכולם יבינו מה צריך לעשות טוב יותר, כי בעצם זה ממש פשוט, ויוכלו לנהל טוב יותר את הכסף שלהם באמצעות כלים פשוטים לשימוש. לא צריך תואר שני במנהל עסקים בשביל זה, כל אחד יכול.
משהו חשוב נוסף – התפקיד שלנו כהורים הוא ללמד את הילדים שלנו על כסף ואיך מנהלים אותו נכון. מאחר ומרביתנו לא יועים בעצמנו מה עושים – אנחנו לא מלמדים אותם. אני מסבירה בכל הרצאה ובכל פוסט שאני כותבת איך אפשר לעשות את זה מול הילדים שלנו. זו המשימה החשובה שלנו כהורים.

הובלתי עשרות רבות של משפחות לשינוי ורווחה כלכלית, אני גם מאמנת משפחות בפרויקט משפחה בצמיחה של ידיעות אחרונות.
מלווה באופן קבוע תהליכי ייעוץ ושינוי (בהתנהלות הכלכלית) אישיים, סדנאות והרצאות בתחום כלכלת המשפחה.
בנוסף אני גם מרצה לבעלי עסקים קטנים על ניהול הכסף בעסק.

חוץ מזה, אני פנסיונרית צעירה. פרשתי ממערכת הביטחון שם עבדתי למעלה מ-20 שנה. אני אמא ל-3 בנות מתבגרות (ומקסימות כמובן), גרושה, סקרנית, אוהבת לקרוא הכל (כמעט) חובבת סדר ובהירות בכל דבר.

 

במידה ואתם מעוניינים, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר כאן. אשמח אם תירשמו לבלוג שלי לקבלת טיפים בכלכלת המשפחה כאן.

IMG_5203_p